Hakkımızda

Metropoll, sektörün dinamik ve inovatif bir kuruluşu olup; müşterisinin belirlediği  alanlar ve bilgi öncelikleri doğrultusunda  stratejik kamuoyu araştırmaları gerçekleştirir. Araştırmalar ilgili alanda uzman bilim insanları tarafından hazırlanırken;  şirket bünyesinde bulunan  yetkin ve deneyimli araştırma  ekibince yürütülür ve yine seçkin bilim insanları tarafından veri analizlerine  tabi tutulur ve raporlaştırılır.

 

Tarafsız ve güvenilir olmayı ilke edinen Metropoll,  müşterisinin gereksinim duyduğu bilgiyi, doğruluğu ve etkinliği sınanmış  bilimsel teknik ve yöntemlerle hazırlayarak; hızlı, doğru  ve kapsamlı bir şekilde müşterisine  sunar.

 

Araştırma etiğine  ve bilimsel gerçekliğe tartışmasız bağlı kalmanın gereğine inanan Metropoll, müşterisi için  herşeyden önce bir 'sırdaş'tır.

 

Metropoll,  kurum ve şirketler tarafından araştırma için kendine tahsis edilen kurumsal bilgileri gizli  tutarken,  informantlarından elde ettiği tüm bilgileri de yasal gizlilik ve sorumluluk çerçevesinde değerlendirir.